O firmie / Strategia rozwoju

Umocnienie pozycji

Celem strategicznym Grupy Stelmet jest budowanie wartości dla akcjonariuszy poprzez umocnienie pozycji wiodącego, pionowo zintegrowanego producenta i dystrybutora drewnianej architektury ogrodowej w Europie.

Wzrost sprzedaży

Strategia Grupy Stelmet zakłada dalszy wzrost sprzedaży produktów, wspierany nowymi mocami produkcyjnymi, realizacją synergii związanych z akwizycją Grange Fencing Ltd. (jednego z dwóch liderów na rynku drewnianej architektury ogrodowej w Wielkiej Brytanii) oraz dalszą optymalizacją operacyjną w ramach Grupy.

Rozwój i akwizycje

Strategia umocnienia pozycji w Europie obejmuje zarówno rozwój organiczny, jak i potencjalne akwizycje innych podmiotów.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu