Kariera / Rekrutacja

Operatorów maszyn do obróbki drewna - operatorów sztaplarek

Praca w zakładzie produkcyjnym w Zielonej Górze. Praca w systemie czterozmianowym. Praca lekka głównie wykonywana przez kobiety.

Wymagania

 • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
 • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
 • dobry stan zdrowia 

Obowiązki

 • wykonywanie operacji technologicznych,
 • obsługa maszyn,
 • podawanie i odbiór materiałów,
 • ręczne przemieszczanie materiałów i półproduktów,
 • sztaplowanie półfabrykatu,
 • jego pakowanie,
 • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Co oferujemy?

 • umowę o pracę,
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • atrakcyjny pakiet socjalny.
 • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy

Zakład Produkcji Drewnianej Architektury Ogrodowej w Zielonej Górze

Kontakt w sprawie oferty

Kadry Zakładu w Zielonej Górze tel. 68 329 3810,
e-mail: kadry@stelmet.com

Złóż aplikację

Formularz rekrutacyjny

ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Jeżeli, zamierzasz nam przesłać w CV lub liście motywacyjnym Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, np. adres e-mail lub numer telefonu, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w CV i liście motywacyjnym następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko."

Jeżeli, chciałbyś by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w innych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w CV i liście motywacyjnym następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji."

* - pola wymagane
Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

I. Kto jest odpowiedzialny za przetwarzanie Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stelmet S.A. z siedzibą w Zielonej Górze (dalej: my). Jako administrator dbamy o to by przekazywane nam przez Ciebie dane osobowe były bezpieczne. Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
- listownie na adres: ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
- przez e-mail: kadry@stelmet.com
- telefonicznie: 68 329 38 00

II. Z kim możesz się skontaktować w sprawie przetwarzania Państwa danych osobowych?
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem możesz się kontaktować w następujący sposób:
- listownie na adres: ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
- przez e-mail: iodo@stelmet.com

III. W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane osobowe?
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
W przypadku wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, również w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia tych rekrutacji.
Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych są odpowiednio:
- przepis prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy), w zakresie następujących danych: imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
- Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam inne dane inne niż wskazane powyżej,
- Nasz uzasadniony interes – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności – jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

IV. Komu przekazujemy Twoje dane osobowe?
Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym Twoje dane w naszym imieniu uczestniczącym w wykonywaniu przez nas czynności:
- podmiotom obsługującym nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzie teleinformatyczne (IT),
- internetowym portalom rekrutacyjnym, na których możesz składać swoje dokumenty aplikacyjne,
- agencją HR oraz agencjom rekrutacyjnym,
Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

V. Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane osobowe?
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
W przypadku, gdy wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach przez nas prowadzonych, Twoje dane będziemy przechowywać przez okres 1 roku od dnia przekazania nam danych osobowych.

VI. Jakie masz prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych?
Masz prawo dostępu do swoich danych w każdej chwili. Ponadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia, a także ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.
W przypadku danych, które udostępniłeś nam na podstawie swojej zgody i które będziemy przetwarzać z wykorzystaniem systemów informatycznych, mają Państwo prawo otrzymać je od nas w ustrukturyzowanym formacie, nadającym się do odczytu maszynowego lub poprosić nas byśmy przesłali je bezpośrednio innemu administratorowi.
W przypadku, gdy wyraziłeś zgodą na przetwarzanie danych osobowych, możesz ją cofnąć w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

VII. Czy podanie danych jest obowiązkowe czy dobrowolne?
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

VIII. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie
Decyzja dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcie procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu