Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Grupa Stelmet prezentuje wstępne wyniki finansowe za trzy kwartały roku obrotowego 2017/18

Według wstępnych danych, przychody Grupy Stelmet, europejskiego lidera w produkcji i dystrybucji drewnianej architektury ogrodowej, w okresie trzech kwartałów roku obrotowego 2017/18 (zakończonym 30 czerwca br.) przekroczyły 434 mln zł i były o 2% wyższe niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Na poziomie wyniku EBITDA Grupa zanotowała 17-proc. wzrost rok do roku, do ponad 56 mln zł. Zysk netto w omawianym okresie przekroczył 16 mln zł.

Pełny komunikat w sekcji Pliki do pobrania.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu