Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Wyróżnienie dla STELMET S.A.

Firma Stelmet S.A. została wyróżniona w rankingu „Listy 500 Rzeczpospolitej” w kategorii EKSPORT.

„Rzeczpospolita” po raz 18. zaprezentowała zestawienie czołowych polskich przedsiębiorstw. Lista 500 to kompleksowy obraz polskiej gospodarki powstały na podstawie wyników firm, które w sumie zatrudniają ponad 1,45 mln osób.

Za najlepszą firmę produkcyjną uznano spółkę Sanok Rubber Company (dawne Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok). Cyfrowy Polsat jest najlepszą firmą w branży infrastruktura, handel i usługi, a w usługach finansowych – PZU. Filary Budżetu to nagrody przyznawane dla firm płacących najwyższe podatki. W tym roku otrzymały je BZ WBK oraz PGNiG. W nowej kategorii najlepsza firma nowej gospodarki nagrodę otrzymał CD Projekt.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu