Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Grupa Stelmet z nową, przyjazną stroną internetową

Grupa Stelmet uruchomiła nową – bardziej przyjazną inwestorom i klientom – stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem www.stelmet.com. 

Strona internetowa Grupy Stelmet została zaprojektowana od podstaw i dostosowana do najnowszych standardów. Nowa strona to nie tylko odświeżona szata graficzna, lecz również prosta i intuicyjna nawigacja, dzięki czemu treści dostępne są w przejrzystej, przyjaznej użytkownikom formie. Nowa strona jest również w pełni responsywna, dzięki czemu wyświetli się poprawnie na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych.

Pełny komunikat w sekcji Pliki do pobrania.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu