O firmie / Zakłady produkcyjne
Zielona Góra

Zakład Produkcji Drewnianej Architektury Ogrodowej w Zielonej Górze

Zakład Produkcji Drewnianej Architektury Ogrodowej w Zielonej Górze

W Zielonej Górze funkcjonują dwa zakłady produkcyjne: zakład produkujący drewnianą architekturę ogrodową (uruchomiony w 2007 r.) oraz zintegrowany z nim zakład produkcji pellet (uruchomiony w 2008 r.) 

  • Powierzchnia zadaszona: 5,1 ha
  • Powierzchnia całkowita: 16,6 ha

Początki zakładu w Zielonej Górze to rok 2007, w którym Stelmet S.A. uzyskał pozwolenie na użytkowanie hali przetarcia surowca i pierwszego magazynu. Pozwoliło to na rozpoczęcie produkcji prostych elementów drewnianych. Na mocy uchwały Zarządu Stelmet S.A. podjęto decyzję o uruchomieniu z dniem 2 lipca 2007 roku działalności produkcyjnej w części budowanego zakładu w Zielonej Górze.

Uruchomienie działalności produkcyjnej w części zakładu, pozwoliło na uruchomienie pełnego przetarcia na nowoczesnej linii do przetarcia drewna oraz na produkcję prostych wyrobów gotowych i ich impregnację.

Po wybudowaniu zakładu w Zielonej Górze podwoiły się moce produkcyjne Spółki (zwiększyły się o około 144 tysięcy m³ wyrobu gotowego rocznie). Zakład w Zielonej Górze jest naszą największą fabryką.

Adres zakładu

Stelmet S.A. Zakład Produkcji Drewnianej Architektury Ogrodowej w Zielonej Górze
ul. Gorzowska 20
65-127 Zielona Góra

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu