Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Grupa Stelmet z rekordowo wysokimi przychodami ze sprzedaży w trzecim kwartale roku obrotowego 2017/18

Przychody Grupy Stelmet w trzecim kwartale roku obrotowego 2017/18 (tj. w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca br.) sięgnęły 222 mln zł i były o 13% wyższe niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Skonsolidowana EBITDA, czyli zysk operacyjny powiększony o amortyzację, wyniosła 33,5 mln zł, co oznacza wzrost o 31% rok do roku. Zysk netto europejskiego lidera w produkcji i dystrybucji drewnianej architektury ogrodowej w omawianym okresie wyniósł 12,3 mln zł.

Pełny komunikat w sekcji Pliki do pobrania.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu