Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Wyniki finansowe Grupy Stelmet w pierwszym półroczu 2017/18 pod wpływem przedłużającej się zimy

Grupa Stelmet, europejski lider w produkcji i dystrybucji drewnianej architektury ogrodowej, opublikowała wyniki finansowe za pierwsze półrocze roku obrotowego 2017/18 (zakończone 31 marca br.). Niekorzystne warunki pogodowe opóźniły w tym roku rozpoczęcie sprzedaży drewnianej architektury ogrodowej, co przełożyło się na wyniki Stelmetu w omawianym okresie. Grupa zanotowała blisko 213 mln zł przychodów ze sprzedaży, EBITDA wyniosła niemal 23 mln zł, a zysk netto ponad 4 mln zł. 

Pełny komunikat w sekcji Pliki do pobrania.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu