Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Złota statuetka Business Centre Club dla Stelmet S.A.

9 lutego 2008 roku Spółka Stelmet została wyróżniona złotą statuetką przyznawaną przez Busines Centre Club w ramach konkursu na Lidera Polskiego Biznesu. Jury doceniło jej prężną działalność inwestycyjną, doskonałe wyniki ekonomiczne oraz wrażliwość na potrzeby społeczności lokalnej.

Była to już siedemnasta edycja konkursu. Podczas Gali w Teatrze Wielkim złote statuetki otrzymali szefowie 15 firm spośród 37 nominowanych. W konkursie wystartowało 121 firm członkowskich BCC.

Więcej informacji o imprezie znajdą Państwo na stronie Business Center Club.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu