Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Nowe centrum dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii

Brytyjska spółka Grange Fencing, włączona do Grupy Stelmet pod koniec 2014 r., uruchomiła w I kwartale roku obrotowego 2016/17 nowe centrum logistyczne w Harwich, w południowo-wschodniej Anglii. Lokalizacja centrum dystrybucyjnego w mieście portowym umożliwia dostawy produktów na rynek brytyjski z polskich zakładów Grupy Stelmet zarówno drogą lądową jak i morską.

Uruchomienie centrum dystrybucyjnego w Harwich to jedno z działań mających na celu optymalizację sieci dystrybucyjnej Grange Fencing. Działania te zsynchronizowane są z budową i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego Grupy Stelmet w Grudziądzu. Inwestycja ta pozwoliła na podjęcie decyzji o przeniesieniu produkcji z Wielkiej Brytanii do Polski, co przełoży się na zwiększenie efektywności Grupy Stelmet.

Działalność nowego centrum dystrybucyjnego w Harwich przyczyni się do usprawnienia logistyki, obniżenia kosztów dystrybucji i polepszenia obsługi klientów w Wielkiej Brytanii, będącej jednym z największych rynków drewnianej architektury ogrodowej w Europie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nowego centrum dystrybucyjnego w Harwich.

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu