Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

Ruszyła budowa zakładu w Grudziądzu

Na działce o powierzchni 26,2 ha w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Grudziądzu rozpoczęła się budowa zakładu produkcji architektury ogrodowej. Inwestycja realizowana jest przez firmę Skanska. 

Zatrudnienie w zakładzie znajdzie blisko 500 osób. Produkcja powinna ruszyć w połowie przyszłego roku. 

Pierwsze rekrutacje będą przeprowadzane w I i II kwartale 2016r. osoby zainteresowane pracą mogą już składać oferty zawierające CV i list motywacyjny pocztą elektroniczną na adres kadry@stelmet.com z dopiskiem "Grudziądz".

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu