Centrum Prasowe / Komunikaty prasowe

„Orły Eksportu Województwa Lubuskiego”

Konkurs „Orły Eksportu Województwa Lubuskiego” organizowany przez "Rzeczpospolitą" wyróżnił regionalne firmy najaktywniej i najskuteczniej działające przy sprzedaży swoich produktów na rynki zagraniczne. Stelmet S.A. został nagrodzony w kategorii NAJLEPSZY EKSPORTER i EKSPORTOWY PRODUKT. Stanisław Bieńkowski, prezes firmy Stelmet S.A. otrzymał nagrodę ORZEŁ EKSPORTU w województwie lubuskim w kategorii OSOBOWOŚĆ EKSPORTU. 

Stelmet S.A. jest producentem wyrobów z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 329 38 00, fax 68 329 38 07, e-mail stelmet@stelmet.com

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Stelmet S.A. nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu